Joshua fiton me nokaut “të frikshëm” ndaj Ngannous

09 mars 2024 | 01:46

Anthony Joshua ka shënuar fitore ndaj Ngannous.

Joshua fitoi me nokaut në raundin e dytë.

Ngannous e kishte të pamundur të ngrihet në këmbë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nis meçit i madh mes boksierit, Anthony Joshua dhe Francis…