Julia Roberts përndiqet nga fantazma

07 janar 13:13

Julia Roberts thuhet se është përndjekur nga një fantazmë në xhirimet e filmit të saj të fundit. Aktorja gjatë xhirimeve të filmit “Ben Is Back” kishte për të filmuar një skenë në varreza.

Roberts pretendon se gjatë filmimeve ajo është “shtyrë” nga një entitet mbinatyror. “Derisa Julia po merrte pozicion për një skenë pranë varreve, ajo papritmas ndjeu dikë apo diçka që e shtyu”, ka thënë një burim i afërt i saj për revistën “Star”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
David Beckhami dhe vajza e tij Harperi u bënë plotësisht…