Justin Bieberi bisedon me të pastrehët

06 prill 2018 | 11:36

Justin Bieberi ka treguar anën humane për disa persona që nuk janë me aq fat sa ai.

Bieberi është parë nëpër rrugën e Los Angjelosit duke biseduar me një burrë dhe një grua të pastrehë. Këngëtari ishte ulur në tokë me të pastrehët dhe kishte zhvilluar një bisedë të gjatë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jaime King pati një shqetësim të madh kur një person…