Justini dhe Hailey presin në radhë si gjithë njerëzit e tjerë

22 korrik 11:01

Justin Bieberi dhe bashkëshortja e tij Hailey u panë me kafe në Beverly Hills në Kaliforni. Këngëtari dhe modeluesja më pas u panë në një restorant i cili është i njohur për mospranimin e rezervimeve.

Çifti u pa në tryezën e jashtme derisa prisnin si gjithë të tjerët. Justini pati të veshur rroba nga linja e tij Drew, ndërkaq Hailey këmishë dhe pantallona të shkurtra.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Justin Bieberi dhe bashkëshortja e tij Hailey u panë me…