Kryeparlamentari i Maqedonisë Talat Xhaferi kall atmosferën në “Kojshia Show” (Video)

21 maj 22:53

Këtë të diele në emiionin “Kojshia show”, ishte mysafirë Talat Xhaferi kryetar i parlamentit të Maqedonisë Veriore.

Pos tjerash ai  ai luajti edhe lojen “Bzz” me moderatorin.

Ndiqeni:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bardhyl Mahmuti -Shkrim drejtuar gazetarëve dhe atyre që merren me…