Kurti dhe Krasniqi sot takojnë kryetarët e komunave

21 shkurt 2024 | 08:29

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, bashkë me ministrin Elbert Krasniqi do të mbajnë takim me kryetarët e komunave.

Takimi me kryetarët pritet të nisë nga ora 09:00, i cili është paraparë që të mbahet në kryeqytet.

Deri më tani nuk dihet se cilat do të jenë pikat e rendit të ditës në takimin e Kurtit me kryetarët e komunave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një vozitësi në Gjilan policia i ka hequr të drejtën…