Kurti takohet sot me ministren e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje

20 maj 2024 | 08:13

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot pret në takim ministren e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje, Maryam bint Ali bin Nasser Al Misnad.

Kështu njofton zyra e kryeministrit.

Takimi do të fillojë nga ora 10:30 dhe mbahet në ndërtesën e qeverisë.

Medieve u lejohet të marrin pamje nga oborri i qeverisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor…