Kylie me paraqitjen e saj në bikine  nuk donë fjalë!

27 korrik 15:46

Kylie Jenner po e ndihmon motrën e saj, Kim, në promovimin e bikineve të reja SKIMS.

23 vjeçarja i ka publikuar disa imazhe të nxehta teksa ka bërë promovimin e linjës.

Këto imazhe u publikuan në llogarinë e Kylie në Instagram si dhe në llogarinë SKIMS .

Kim vuri në[pah dukjen e Kylie e cila kishte të veshur sytjena pambuku ndërsa SKIMS u përqendrua në ngjyrën e buzëve që kishte.

Edhe javën e kaluar Kylie ka promovuar linjën e bikineve të Khole Kardashian.

Ajo duket në top formë duke u shfaqur gjigante si gjithmonë.

Për KOKO: Javën e kaluar Kylie u fut në një bikini të artë në promovimin e linjës së mirë të Bikini të Khloe Kardashian.  Ajo dukej në top formë ndërsa vishte flokët poshtë dhe pozonte pikërisht kështu

Skimming along: Imazhi u shfaq në llogarinë e Kylie në Instagram si dhe në llogarinë SKIMS Instagram.  Kim vuri në dukje se Kylie kishte veshur sytjena e saj Jersey SKIMS ndërsa Kylie u përqëndrua në ngjyrën e buzëve që kishte

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është mbajtur të martën për herë të parë takimi i…