Lajm i mirë, Hungarezi Varga nuk është në rrezik

23 qershor 2024 | 23:55

Një lajm i mirë erdhi pasi përfunduan dy ndeshjet e së dielës mbrëma.

Futbollisti hungarez, Varga, që mbeti i palëvizshëm në përplasjen me portierin skocez, ka vetëdije dhe është rrugës për në spital.

Këtë e ka bërë të ditur anëtari i një stafi të Hungarisë.

Hungaria fitoi 1:0 ndaj Skocisë dhe mbajti gjallë shpresat për avancim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hetuesit e IPK-së kanë arrestuar një zyrtar policor me dyshimin…