Lawrence tregon për planet që ka për të ardhmen

27 shkurt 10:38

Aktorja e njohur Jennifer Lawrence ka treguar se është duke përgatitur një seri dokumentarësh televizivë.

Ajo këtë njoftim e ka bërë rastësisht, derisa ishte duke folur për filmin “Red Sparrow”, raporton “Bazar”.

“Nuk doja ta bëja këtë paralajmërim, por ja që e bëra”, ka thënë ajo. Më tej Lawrence ka hezituar të tregojë për hollësitë dhe për përmbajtjen e këtyre serive.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kylie Jenneri ka bërë me dije se ka pranuar një…