LDK-ja pranon humbjen në Podujevë

29 nëntor 21:13

Në një konferencë për media në selinë e LDK-së në Podujevë kanë dalë para gazetarëve Agim Veliu dhe kandidati për kryetar nga kjo parti Nexhmi Rudari.

Gjatë kësaj konference ata kanë pranuar humbjen.

Veliu në këtë konferencë për medie ka drejtuar akuza në adresë të LV-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfundoi në barazim pa gola dueli për kreun e Premier…