Lëshoj banesën me qira në Prishtinë

17 gusht 14:04

Lëshoj banesën me qira. Banesa gjendet në qendër të qytetit në Prishtinë, në sheshin “Zahir Pajaziti”. Banesa është e mobiluar dhe është me nxemje qendrore dhe ka 70 m2. Çmimi sipas marrëveshjes. Për informata mund të na kontaktoni në këtë numër të telefonit: 044-171-328.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi italian Alessio Cerci është transferuar në Turqi. Ai ka…