Lipa konfirmon datat e “Sunny Hill Festival 2019”

02 prill 2019 | 22:49

“Sunny Hill Festival” rikthehet në muajin gusht në Prishtinë, pjesë e së cilës pritet të jenë disa yje botërore.

Organizatori i këtij festivali Dukagjin Lipa, njëherësh babai i këngës me famë botërore Dua Lipa, ka konfirmuar datat e edicionit të sivjetmë të “Sunny Hill Festival”.

Edicioni i sivjetmë do të mbahet më 2/3/4 gusht.

“Ruani datat. 2/3/4 gusht janë datat e ku do ta ndezim Prishtinën. Qëndroni me ne për më tepër dhe ndiqni @ sunnyhillfestival për më shumë informacione”, ka shkruar Lipa.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Politikanëve shqiptarë u konvenon të jenë të përçarë ngase kësisoj…