Liria-Burreli, 3-1

23 janar 2018 | 17:56

KF Liria e ka mundur 3-1 Burrelin, në ndeshjen e luajtur në fushën me bari artificial “Internacional Arena” në Penzë.

Për skuadrën e Lirisë shënuan Toungara, Mustafa dhe Likaj, kurse skuadra e drejtuar nga Bledi Shkëmbi kishte edhe raste të tjera shënimi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Akademik Rexhep Ismajli është zgjedhur anëtar i përhershëm nderi i…