Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Drita

12 korrik 18:50

Përfundoi me rezultat 1-0, pesa e parë e ndeshjes derbi mes Prishtinës dhe Dritës, e cila po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Golin e vetëm në këtë pjesë e shënoi mesfushori Endrit Krasniqi. Mundësi tjera shënimi patën edhe Januzi dhe John, por nuk arritën t’i konkretizojnë, siç nuk i konkretizuan as futbollistët e Dritës: Vucaj, Haxhimusa dhe Fazliu. (V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ismet Sylejmani Më 15 korrik 2020 populli shqiptar në Maqedoninë…