Meek Mill lirohet nga burgu

26 prill 11:12

Meek Mill u lirua në fillim të kësaj jave nga burgu. Gjykata Supreme e Pensilvanisë mori vendimin për ta lëshuar reperin, raporton “TMZ”.

“Dua të falënderoj Perëndinë, familjen, miqtë, avokatët dhe ekipin tim në Roc Nation, duke përfshirë Jay-z, Desiree Perez, mikun tim të mirë Miachel Rubin, fansat e mi dhe Gjykatën Supreme për dashurinë, mbështetjen dhe inkurajimin e tyre gjatë kësaj kohe të vështirë”, ka deklaruar Meeku.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i famshëm Dwayne Johnson, i njohur për publikun si…