Milani e mposhti Chievon

07 tetor 17:00

AC Milan e mposhti skuadrën e Chievo Veronas me rezultat 3-1.

Golat e fitores për skuadrën kuqezi i shënuan Gonzalo Higuain (27, 34) dhe Giacomo Bonaventura (56), kurse Sergio Pellissier shënoi për mysafirët në minutën e 63-të. Lazio e mposhti Fiorentinën (1-0), kurse Atalanta pësoi humbje nga Sampdoria (0-1).

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe zëvendëskryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, përmes një postimi…