Ministri i Mbrojtjes merr dozën e tretë të vaksinës kundër Covidit

14 janar 11:29

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka marrë dozën e tretë përforcuese të vaksinës kundër Covidit.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka shkruar se mjeti më i suksesshëm dhe efikas për luftimin e virusit është vaksinimi.

“Ju bëj thirrje që së bashku të luftojmë pandeminë Covid-19 dhe në një të ardhme t’i kthehemi normalitetit. Mjeti më i suksesshëm dhe efikas për luftimin e virusit është vaksinimi. Unë u vaksinova me dozën e tretë përforcuese të vaksinës! Ta ruajmë shëndetin tonë dhe të të tjerëve përmes vaksinimit”, ka shkruar Mehaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një nga 5 hyrjet e reja të “Big Brother VIP”…