Mysafiri i paftuar, tigri hyn në shtëpi

22 korrik 10:56

Një familje në Indi është befasuar nga një mysafir i paftuar që kishte hyrë në shtëpinë e tyre. Ata gjetën tigrin duke u relaksuar në shtratin e shtëpisë së tyre pas përmbytjeve vdekjeprurëse në Azinë jugore.

Imazhet e publikuara në mediat sociale tregojnë kafshën e madhe duke qëndruar në shtratin e familjes së paidentifikuar në fshatin Harmuti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit, Philip Reeker, viziton Greqinë dhe Maqedoninë…