Nëna e motrave Hadid  shkëlqen në Milano

23 shkurt 14:07

Ajo ndjek hap pas hapi shkëlqimin e karrierës së dy vajzave të famshme, Gigi dhe Bella Hadid. E sigurisht që Yolanda Hadid është një nënë krenare për arritjet e të bijave si dhe të djalit të saj, Anwar.

56-vjeçarja është parë të shtunë në Milano, gjatë javës së modës. Ish-ylli i “Real Houseëives of Beverly Hills” mbante veshur një kostum shumëngjyrësh që e nxirrte mjaft elegante dhe i tregonte bukur belin e hollë.

Vjehrra e këngëtares së famshme, Dua Lipa, kishte zgjedhur gjithashtu një pallto me kuadrate dhe ngjyra të ndryshme të vjeshtës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
I ati i saj ka më shumë se 15 vite…