Një të miture në Lipjan i shpërndahen fotot dhe incizimet në rrjetet sociale  

03 mars 2024 | 11:10

Një burrë ka raportuar se vajzës së saj të mitur i janë keqpërdorur fotot dhe incizimet, duke iu shpërndarë në rrjetet sociale.

Në raportin 24 orësh të policisë është bërë e ditur se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajzës se tij të mitur janë duke ia keqpërdorur fotot dhe incizimet e saj duke ia shpërnda në rrjete sociale. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti nën hetime”, thuhet tutje në raport.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lufta në Lindjen e Mesme midis Izraelit dhe Hamasit arrin…