Njihuni me sozinë e Vjosa Osmanit

29 korrik 2021 | 22:54

Një vajzë nga Kukësi në llogarinë e saj në ‘’TikTok’’, me emrin ‘’Beby__ot’’ ka marrë vëmendjen nga ndjekësit për pamjen fizike.

Përveç videove të ndryshme që ajo ndan, së fundmi ajo ka publikuar një video duke treguar se ka ngjashmëri me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani. Mollëzat, dhe flokët kaçurrela bëjnë që ajo të ngjason në mënyrë ‘’identike’’ me të./ATVLive

https://www.tiktok.com/@beby__ot/video/6980710071160278278?sender_device=mobile&sender_web_id=6871326824417297925&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Serbia kanë nënshkruar një marrëveshje…