Nju-Jorku, i mahnitshëm në fundvit (foto)

28 dhjetor 20:12

Të gjithë duan që për fundvit të jenë në Nju-Jork.

Madje kjo për disa mund të jetë edhe ëndërr, transmeton Klan Kosova.

Qyteti është i gjallë, me ngjyra të shumta, me shumë shfaqje festive dhe me tregun e Krishtlindjeve.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori ofensivë belg Yanick Ferreira Carrasco pritet të largohet nga…