Pacolli takon ish-kryebashkiakun e Nju Jorkut

06 shkurt 10:50

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka udhëtuar për në SHBA, ku do të marrë pjesë në ministerialin e Koalicionit Global në Uashington D.C. dhe në Lutjet e Mëngjesit.

“Është shumë interesant të flasësh dhe të dëgjosh rrëfimet e tij. Me ish  kryebashkiakun (e New York-ut) më të suksesshëm në botë, Rudy Giuliani”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook”, ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli. 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
"Nënshkrimi i kontratës komerciale për rehabilitimin e linjës së 10-të…