Partnerët e koalicionit bëjnë shqiponjën me duar

23 gusht 21:43

Nisma Socialdemokrate dhe AKR-ja kanë zyrtarizuar të premten koalicionin parazgjedhor.   

Dy kryetarët e këtyre partive, Fatmir Limaj e Behgjet Pacolli, siç duket iu kanë gëzuar shumë marrëveshjes së arritur.

Limaj në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar një fotografi në të cilën shihet ai bashkë me Pacollin teksa bëjnë me duar simbolin e shqiponjës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli Drejtues i Partisë Demokratike të Kosovës, në mënyrë unanime…