Pas Vitit të Ri, Selena Gomezi dhe Justin Bieberi të pandashëm

07 janar 2018 | 13:14

Selena Gomezi dhe Justin Bieberi festuan së bashku Vitin e Ri në Meksikë. Ata kaluan bashkë Vitin e Ri në Cabo San Lucas. Çifti u fotografuan së bashku gjatë një seance stërvitore në West Hollywood.

Justini dhe Selena raportohet se u rikthyen së bashku në muajin tetor, pasi Selena u nda nga “The Weeknd”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Julia Roberts thuhet se është përndjekur nga një fantazmë në…