Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes Drita – Gjilani

18 tetor 14:24

Pjesa e parë e derbit të dy skuadrave nga Gjilani, Dritës dhe Gjilanit është mbyllur me barazim (0-0).

Drita ishte me aktive në dyzetë e pesë minutat e parë, duke tentuar të shënon disa herë, por portieri  Koliqi ishte në tri raste në vendin e duhur. Në anën tjetër Gjilani pati një rast të mirë, por Jackson Ferreira gjuajti mbi portë.

Sot është duke u zhvilluar edhe ndeshja në mes Trepçës ’89 dhe Feronikelit.

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Apple” ka nxjerrë në treg telefonin më të ri, “iPhone…