Pogba takohet me Abidalin, shkak transferimi te Barça

02 gusht 2018 | 11:03

Paul Pogba dëshiron të largohet nga Manchester Unitedi dhe destinacioni i tij pritet të jetë Barcelona, raporton “Tuttosport”.

Mesfushori francez ka zhvilluar një takim në Los Angeles me sekretarin teknik të Barcelonës, Eric Abidal.

Pogba ka një kontratë me Manchester Unitedin deri në vitin 2021, por raportet jo të mira me Jose Mourinhon mund të ndikojnë në largimin nga “Old Trafford”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashiani duket se është penduar për ndryshimin e pamjes.…