Potpuri nga Shqipri Kelmendi dhe Dafina Dauti

06 dhjetor 22:58

Në kuadër të xhirimeve për festën e vitit të ri, Shqipri Kelmendi dhe Dafina Dauti e kanë publikuar një potpuri, e cila është duke u pritur mirë nga publiku.

Kjo nuk është e tera për këtë vit, pasi Shqipriu dhe Dafina kanë bërë edhe realizime të projekteve tjera muzikore të cilat festat e fundvitit do t’i bëjnë edhe më të hareshme.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbledhja e Komitetit ndërministror të CEFTA-s, e cila ishte paraparë…