Pozita jashtë loje ia mohon golin Realit

26 maj 2018 | 21:36

Në mintuën e 42-të, Real Madridit i është anuluar një gol shkaku i pozitës jashtë loje.

Cristiano Ronaldo goditi me kokë, por atë e priti portieri Karius, ndërsa topin e kthyer në rrjet e dërgoi Karim Benzema që ishte në pozitë jashtë loje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
 Dani Carvajal është lënduar dhe ka dalë me lot në…