Presidenti francez Emmanuel Macron shihet duke festuar gjatë ndeshjes finale mes Francës dhe Kroacisë në Kupën Botërore të Futbollit 2018 në stadiumin Luzhniki në Moskë.

17 korrik 2018 | 11:04

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Tanzanisë ka bërë thirrje që të burgosurit të…