Princ Harry dhe Meghan Markle nuk do të marrin pjesë në ngjarjen që nderon Princeshën Diana

11 tetor 16:05

Një burim thotë se Princ Harry dhe Meghan Markle nuk do të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar.

Sipas një raporti nga ET, çifti nuk do të shkoj në Londër për të marrë pjesë në ngjarjen e organizuar për të nderuar Princeshë Dianën.

Princi William do të jetë nikoqir i ngjarjes.

Një burim i tha mediave se nuk ka plan që Harry dhe Meghan do të jenë në MB për ngjarjen e donatorëve.

Paraqitja e fundit e Meghan dhe Harry ishte në 2021 Global Citizen Live në New York, ku ata folën për barazinë e vaksinave dhe rëndësinë e vaksinimit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se Kosova ka administruar deri…