Priyanka Chopra dhe Nick Jonas martohen këtë vit?

08 nëntor 2018 | 10:51

Ajo e ka shijuar një romancë, një fejesë dhe dy festa para martesës, për vetëm pak muaj, por tani duket se Priyanka Chopra do të bëhet edhe nuse para se viti 2018 të përfundojë.

“ET” ka raportuar se bukuroshja 36-vjeçare nga Wollywoodi dhe i dashuri i saj, Nick Jonas, janë duke bërë plane për një martesë së shpejti. “Priyanka dhe Nick po planifikonin që të martoheshin vitin e ardhshëm, por tani duket se ata kanë plane të tjera, që ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në fund të vitit 2018”, ka thënë një burim i afërt me çiftin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fansat e zjarrtë të Kidës e kanë marrë situatën në…