Ramires, afër Interit

12 janar 2018 | 10:27

Mesfushori brazilian i Jiangsu Suning, Ramires, është shumë pranë kalimit në Inter. Ai është kthyer në stërvitje me skuadrën kineze, por thotë se do të ishte i lumtur nëse do të realizohej kalimi i tij të një skuadër të madhe si Interi.

“Nëse Interi bisedon me agjentin tim është pozitive, pasi kur një skuadër e madhe interesohet për mua, atëherë kjo tregon se po bëj punë të mirë. Do të kisha qenë i lumtur nëse do të shkoja në Inter, por unë ende jam lojtar i Suningut dhe jam i përqendruar në parapërgatitje”, ka thënë Ramires për “Sky”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) sot (e premte) do…