Ronaldo dhe Messi në një foto të rrallë para Botërorit

19 nëntor 18:51

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë dy lojtarët më të përfolur në botën e futbollit

Dyshja e njohur janë parë disa herë por që ata duket se i ka bashkuar kompania e njohur Louis Vuitton.

Të dy futbollistët kanë postuar një thënie dhe autoren e kësaj fotografie që është Annie Leibovitz, të cilën e kanë përcjellë me një thënie të njëjtë.

“Fitorja është gjendje shpirtërore. Një traditë e gjatë e punimit të valixheve e fotografuar nga Annie Leibovitz për Louis Vuitton”, thuhet në këtë postim të dy futbollistëve më të mirë në botë, të cilët janë duke luajtur shah mbi dy valixhe.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Misioni parësor i Federatës Ndërkombëtare të Futbollit, FIFA e asaj…