Salahi në Liverpool deri më 2023

02 korrik 14:25

Ylli i Egjiptit, Mohamed Salah ka nënshkruar një kontratë të re afatgjatë me nënkampionen e Evropës, Liverpool.

Sulmuesi do të jetë një lojtar i “Reds”-ave deri në vitin 2023, pas “një rritjeje të konsiderueshme page”.

“Rinovimi i Salahit është shpërblim për një person që ka kontribuar shumë për skuadrën dhe klubin. Rinovimi tregon qartë që ai beson te Liverpooli dhe Liverpooli beson te ai”, ka deklaruar trajneri Jurgen Klopp.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Paul George ka befasuar të gjithë opinionin e basketbollit në…