SHITEN PARCELAT NË VUSHTRRI

17 janar 20:36

Parcela 1 me sipërfaqe 72 ari gjindet në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë saktësisht në fshatin Dobërllug të Vushtrrisë.

Parcela 2 me sipërfaqe 46 ari gjindet në qendër të Vushtrrisë tek varrezat e qytetit.

Parcelat posedojnë fletat poseduese dhe përkthimi tek noteri bëhet menjeherë.

Për më shumë detaje mund të na kontaktoni në numër të telefonit: +38344235063 dhe +436644366100 (Viber & Whatsapp).

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një 32 vjeçare është arrestuar të hënën nga policia në…