Shumë aksidente dhe mbi 2 mijë gjoba në 24 orët e fundit në Kosovë

21 shtator 2023 | 13:28

Në raportin policor të 24-të orëve të fundit, Policia e Kosovës ka shpërndarë 2 mijë e 89 gjoba trafiku për shkelësit e rregullave të trafikut.

Po ashtu sipas raportit gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 30 aksidente me të lënduar dhe 41 me dëme materiale.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë arrestuar 20 persona dhe 15 janë dërguar në mbajtje.

 

statistika

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Joao Felix pati një ndikim të shkëlqyer te Barcelona, me…