Sot përurohen renovimet në Klinikën e Onkologjisë

20 maj 2024 | 08:14

Sot do të mbahet ceremonia e përurimit të renovimeve në Klinikën e Onkologjisë.

Të pranishëm në këtë ngjarje do të jenë edhe kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot pret në takim ministren…