Thaçi e Veseli në konakun e “Raketës”

04 janar 2018 | 18:11

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, kanë qëndruar në konakun e ish-truprojës së Thaçit, Xhavit Nuraku, i njohur si “Raketa”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, është…