Tifozja e Milanit çmend internetin!

14 janar 16:33

Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave të modës,

Fabiana Britto ka pozuar së fundmi për kalendarin “For Men”, duke shpalosur talentin me format e saj shpërthyese.

Tifozët kuqezi duhet të ndihen me fat që në “organikën” e tyre bën pjesë Fabiana “bombastike”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ëndrrat janë shoqërueset më të shpeshta të gjumit të secilit…