Tottenham – Bayern, ja tri gola e shënuara në pjesën e parë

01 tetor 2019 | 21:50

Pjesa e parë e ndeshjes në mes Tottenham Hotspur dhe Bayern Munchen ka përfunduar 1-2.

Për “Spurs” shënoi Heung-Min Son, në minutën 12-të, kurse tre minuta me vonë shifrat i barazoi Joshua Kimmich. Në fund të kësaj pjesë shënoi për 1-2, Robert Lewandowski.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Real Madridi mbetet në fund të renditjes së grupit A…