Trump: Vdekja e Bryantit, lajm i tmerrshëm

26 janar 22:02

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka komentuar lajmet për vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant.

Ai e ka quajtur lajm të tmerrshëm vdekjen e Bryantit në moshën 41-vjeçare.

“Raportohet se legjenda e basketbollit Kobe Bryant dhe tre të tjerë kanë vdekur në një aksident me helikopter në Kaliforni. Është lajm i tmerrshëm!”, ka shkruar Trumpi në “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lajmet se përveç Kobe Bryant kanë ndërruar jetë edhe katër…