“U prefsh në paqe moj e mira Huejda” Irma Libohova zbulon mesazhin e fundit me artisten

23 nëntor 12:16

Ndarja nga jeta e artistes së njohur shqiptare, Hueyda El Saied ka trishtuar familjarët, kolegët dhe të afërmit e 46-vjeçares.

Për këtë, këngëtarja, Irma Libohova, ka zbuluar mesazhet e fundit që ka shkëmbyer me moderatoren e ndjerë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo ka publikuar bisedën e fundit me 46-vjeçaren. Krahas fotos Irma shkruan: “U prefsh në paqe moj e mira Huejda!”.

"U prefsh në paqe moj e mira Huejda" Irma Libohova zbulon

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
46 persona kanë vdekur në një aksident tragjik në Bullgari.…