Vetëvendosje shpreh keqardhje për viktimat e zjarreve në Athinë

25 korrik 2018 | 23:10

Të paktën 80 persona kanë humbur jetën pas zjarreve në Athinë të Greqisë. Lidhur me këtë Lëvizja Vetëvendosje!, ka shpreh keqardhje për këtë ngjarje tragjike.

“Ajo katastrofë natyrore ka shkaktuar deri më tash të paktën 80 të vdekur, ndër ta edhe disa shqiptarë, dhe qindra të lënduar”, thuhet në njoftimin e Lëvizjes Vetëvendosjes!.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më shumë se 30 persona kanë vdekur nga sulmi para…