Vjen goli i parë në derbin Prishtina – Drita

12 korrik 18:12

Derbi i javës së 30-të-të në IPKO Superligën e Kosovës në futboll me s Prishtinës dhe Dritës është duke u zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Prishtina ka arritur të kalon në epërsi vetëm pas pesë minutave lojë. Golashënues ishte Endrit Krasniqi, i cili realizoi pas një kundërsulmi të shpejt të vendasve, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka takuar kryetarin e Bashkësisë…