Vritet një person në Ferizaj

20 shkurt 13:52

Një person është vrarë në Ferizaj si pasojë e të shtënave me armë që kanë ndodhur në rrugën “Ahmet Kaçiku”, në afërsi të stacionit të autobusëve.

Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt e  ka konfirmuar vrasjen e personit që është i moshës 25-30-vjeçare.

 “Rreth orës 12:30 ka ndodhur ngjarja. Bëhet fjalë për një gjuajtje me armë zjarri. Një person i moshës 25 -30 vjeçare ka ndërruar jetë vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar”, ka thënë  Gashi, njofton “Klan Kosova”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkëmbimin e territoreve mes Kosovës dhe Serbisë, në këmbim të…