Xhaka dhe Ajeti vizituan ‘Dardanët’

10 shtator 18:16

Granit Xhaka e Albion Ajeti vizituan Kombëtaren e Kosovës në hotel “Hilton”, ku u takuan me presidetin e FFK-së, Agim Ademi dhe i uruan fat në ndeshjen e sotme ndaj Anglisë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sipas një sondazhi të kryer nga Banka Qendrore e Austrisë,…