Xhaka rikthehet kundër Liverpoolit

21 gusht 2019 | 17:55

Kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka është rikthyer për ndeshjen derbi të Premierligës kundër Liverpoolit, pasi mungoi javën e kaluar kundër Burnley shkaku i lëndimit.

“Jam rikthyer.. po ndihem mirë”, ka shkruar Xhaka në “Facebook”.

Fotografia e Granit Xhaka

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mevlide dhe Bujar Kastrati, magjistër të shkencave të ekonomisë, kanë…