Zbulohet shkaku i vdekjes së reperit 21-vjeçar

24 janar 11:15

Reperi amerikan Juice Wrld u nda nga jeta rreth një muaj më parë në moshën 21-vjeçare. Vdekja e tij u raportua si fillim nga mediat, por më pas u konfirmua edhe nga autoritetet mjekësore.

Si fillim u mendua se shkak i vdekjes u bë mbidoza, ndërsa tani ka dalë rezultati final i autopsisë.

Mediat e huaja shkruajnë se Juice kishte konsumuar një sasi të madhe lëndësh narkotike dhe kjo i shkaktoi sulm në zemër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy aktorët e famshëm, Leonardo DiCaprio dhe Robert De Niro,…